תואר ראשון במשפטים

תואר ראשון במשפטים

תמיד חלמתם להיות עורכי דין? מאז ומתמיד הייתה לכם יכולת ורבאלית גבוהה? אם כך תואר ראשון במשפטים יאפשר לכם להפוך את החלום למציאות. לפרטים נוספים גלשו באתר!

לא כל אחד יכול להיות משפטן דרושות לכך יכולות ומיומנויות מיוחדות שלא כל אחד ניחן בהם. מי שרוצה להיות משפטן חייב להיות :בעל יכולת הקשבה גבוהה, כושר ביטוי גבוהה, יכולת עמידה מול שופטים קשוחים, לדעת לשמור על מוסריותו ועל יחס של אמפתיה כלפי הלקוחות אותם הוא מייצג בכל מקרה שיהיה.

חושבים שאתם יכולים לייצג לקוחות בכל מצב? חושבים שתוכלו לייצג לקוחות מבלי לשפוט אותם? אם כך נולדתם להיות משפטנים. למידע נוסף לגבי תואר ראשון במשפטים מלאו את הטופס המקוון באתר!
אחד המקצועות המבוקשים ביותר בישראל הוא משפטים. מדי שנה מסיימים מאות תלמידים בהצלחה את לימודי המשפטנים ונהיים עורכי דין מן המניין. לימודי המשפטים אורכים כ- 3.5 שנים לתואר ראשון.

האם כל מי שמסיים תואר במשפטים מוסמך כעורך דין?
סיום תואר ראשון הופך את הסטודנטים למשפטנים אך בכדי לקבל רישיון לעריכת דין נאלצים התלמידים לעשות שנה סטאז' בהם יעבדו בכל עבודה שתינתן להם שעות רבות ועם שכר נמוך ורק אחרי שנת הסטאז' יוכלו לגשת לבחינות הסמכה של לשכת עורכי הדין לעבור אותם ולקבל רישיון לעסוק בעריכת דין.
ניתן ללמוד רק משפטים או לשלב זאת במקביל עם מקצוע נוסף כמו: ראיית חשבון, שמאות, מתמטיקה, מנהל עסקים ועוד.

נראה לכם פשוט? אז זהו שלא:
אין ספק שמדובר במקצוע מעניין ויוקרתי אולם מדובר במקצוע קשה שמחייב את התלמידים בקריאה של כמות עצומה של חומר שהתלמידים חייבים לשנן ולדעת. בחינת לשכת עורכי הדין אינה קשה אך החומר שצריך לשנן וההכנה לבחינה לוקחים כמה חודשים. גם תקופת הסטאז' אינה קלה ושכרם זעום ביחס לשעות ולכמות העבודה שהם נותנים. ההיצע רב אך הביקוש לכל כך הרבה עורכי דין קצת פחות.

נשמע מעניין ומסקרן? רוצים ללמוד מקצוע מרתק ויוקרתי ולהיות גאווה לאם "הפולנייה"? אין ספק שתואר ראשון במשפטים יענה על כך. לפרטים הקליקו וגלשו באתר כעת!